Najczęściej zadawane pytania

Rozdzielczość zdjęć

Wykonuję zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Nadają się one do wydrukowania ich w dużym formacie. W celu wykorzystania tych zdjęć w internecie zmieniam je na najbardziej dopasowaną do tego rozdzielczość


Back to Index

Jakie ceny?

Ceny za zdjęcie zależą od konkretnego produktu. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie. Opisz mi dokładnie czego oczekujesz a następnie przedstawie ofertę.


Back to Index

Dlaczego Ja?

Specjalizuję się w Fotografii Produktowej. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie. Jestem w stałym kontakcie z klientem. Przed wykonaniem usługi wysyłam kilka zdjęć próbnych do akceptacji.


Back to Index

Zdjęcia obrotowe 360°

Jest to animacja zdjęcia umożliwiająca obejrzenie obiektów w 3D (animacje 3D). Dzięki serii zdjęć jesteśmy w stanie wygenerować widok sferyczny lub pół sferyczny. Istnieje ponadto możliwość zobaczenia oraz manipulowania obiektami we wszystkich możliwych ujęciach, ze zwiększonym realizmem. Im więcej animacja posiada osi, tym więcej animacja zawiera ujęć


Back to Index

Co to jest zdjęcie typu duch?

Zdjęcie „duch” to jeden z rodzajów  zdjęcia typu packshot. Wykonywany jest na specjalnym manekinie z odłączanymi elementami tak aby stworzyć wrażenie niewidocznej postaci.


Back to Index

Co to jest packshot?

To używany w branży reklamowej termin określający przedstawienie produktu za pomocą statycznego lub ruchomego obrazu. Interaktywne packshoty, tzw. obrotowe, uzyskuje się wykonując sekwencję zdjęć, pokazującą produkt pod różnymi kątami, którą następnie składa się w prezentację. Tego typu packshoty najczęściej używane są w e-commerce (handlu elektronicznym). Statyczny obraz powinien rzetelnie odwzorowywać fotografowany przedmiot. Do tego typu prezentacji używa się białego tła, stołu lub namiotu bezcieniowego, gdyż ułatwiają one późniejszą obróbkę i korzystanie z materiałów graficznych. Przed przystąpieniem do zdjęć, produkt jest odpowiednio przygotowywany i precyzyjnie oświetlany w studiu. Dopełnieniem tych działań na drodze do powstania profesjonalnego packshotu jest postprodukcja i ewentualna optymalizacja związana z kanałem jego wykorzystania.


Back to Index

Dlaczego profesjonalne zdjęcia produktowe?

Aby Twój produkt mógł się dobrze sprzedawać w internecie, potrzebujesz doskonałych zdjęć. Wiele portali, takich jak Allegro lub ebay, wymaga aby zdjęcia spełniały odpowiednie kryteria. Np. produkt powinien być na białym tle, nie może być widoczny cień etc.


Back to Index
Close Menu